Дата и час: 27 Юни 2019, 01:53
Font Size

Пухкавост на звука – що е то и има ли почва у нас

Re: Пухкавост на звука – що е то и има ли почва у нас

Мнениеот Петър » 14 Сеп 2011, 09:56

Радостин Атанасов написа:
Петър написа: Двулентови колони, имащи електрически срез в средночестотния спектър не само че е невъзможно да постигнат това чувство за звукова наелектрезираност, ами е смехотворно да се помисли, че дори могат да сънуват да я постигнат.

Зависи от високоговорителите. Пешо, ти не си чувал все още..

Аз докато не чуя - не вярвам :D :D и понеже съм прост Геврек - ще продължа да избягвам филтрирането в средночестотния диапазон и за в бъдеще, със същата погнуса, с която го избягвам и сега ;)
Долу-горе ситуацията е същата, каот да искаш да получиш зелена светлина с помощта на темперни боички. Месиш синята боичка с жълтата (май това беше комбинацията) и получаваш зелен цвят. Да обаче въпреки че си получил търсеният цвят, той не свети и ти не получаваш светлина, а само цвят. Не знам как освен с помощта на магия може да се накара боичка да свети, по същия начин както не знам как с филтър в средночесотния диапазон може да се направи звука да грее (освен с магия). Ако ти знаеш как и ми го демонстрираш, обещавам да ти викам Аудиомагьосникмастер :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=4Z9WVZddH9w
Аватар
Петър

Мнениеот Радостин Атанасов » 14 Сеп 2011, 23:32

Пешо, налогията ти не е правилна. Има велики майстори на четката, които правят точно това, което ти описа, от картините им сякаш струи светлина, а аз като направя звука, който на мен самия да ми хареса, ще те повикам специално в Бургас на мои разносни пак да ми погостуваш, но този път само ще слушаш музика :cool:

Последният път, като ми гостува, ми призна, че импрегнантът за ВЧ конусите не бил пластмасов и даже го хареса, тъй че няма никакъв проблем да ти демонстрирам .

П.П. Абе, тази дума,демонстрирам звучи някак си много демонично, не мислите ли...
Great Sound
0899 867 140 ; 0879 857 140
http://greatsound.snimka.bg/
Радостин Атанасов
Audiomaster

Мнениеот Петър » 15 Сеп 2011, 14:10

Радостин Атанасов написа:Има велики майстори на четката, които правят точно това, което ти описа, от картините им сякаш струи светлина

Да струи, да струи - колко да струи? :lol: :lol:
Ама айде стига, че искам постовете тук да отговарят на заглавието на темата.
http://www.youtube.com/watch?v=4Z9WVZddH9w
Аватар
Петър

Предишна

Назад към Кътчето на Хараланов