Дата и час: 05 Апр 2020, 11:39
Font Size

Размисли

издънки на фирми и аматьори

Re: Размисли

Мнениеот Bis » 11 Яну 2010, 18:36

То вярно, че почти всичко дотук не е по темата.....ама нали ПРИКАЗКИте са ОБЩИ в този раздел. :D Пък и пише, че може да споделим всичко......както и да е. :yahoo:
Аватар
Bis

Мнениеот Марто » 11 Яну 2010, 18:40

Bis написа:То вярно, че почти всичко дотук не е по темата.....ама нали ПРИКАЗКИте са ОБЩИ в този раздел. :D Пък и пише, че може да споделим всичко......както и да е. :yahoo:

Бис така е, но това не означава че трябва да разводняваме темите. Все пак темата има една целенасоченост, а ние отидехме не в съвсем друга, нямаща нищо общо.
Това, че можем да си пишем каквото ни е на душата, не означава че трябва да пълним раздела с безсмислени бълвочи пълни с неподкрепени аргументи. Ако някой иска да си чати има си съответните места за чат.
150 безшумни копчета ... Да да разтракаха се заради тая тема :biggrin:
Изображение
Fiat Punto - City 5.18L/100km Highway 4.65L/100km
Аватар
Марто

Мнениеот Toshko » 11 Яну 2010, 18:59

Благодаря :biggrin:

Ето ви две графики - имам още, ама ще ги дам като видя измерване на лампов усилвател

Едната показва че изкривяванията при 40 херца се връщат на скалата някъде около 390 вата :biggrin:

А другата е АЧХ

Забележката на измерващият беше, че условията не са лабораторни и най-вероатно това е мрежов шум прихванат от апаратурата... има се предвид шум от мрежата на блока, който при много ниски нива индуцира входящият кабел на тестовата апаратура!!!
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Toshko

Мнениеот Crossblade » 12 Яну 2010, 00:12

Тоше, този усилвател директно в ушите ли си го включваш? :eek:
Crossblade

Мнениеот Toshko » 12 Яну 2010, 12:33

Еми не. Нали точно това е проблема.

Последно изнамерих едни басови говорители с резонанс 24 херца и чувствителност 90-91 дб, обаче пък са 10 инча и ми се струват мънички, те сега 12-ките едвам ги виждам от слушателското място и ми малеят, а някакви десетчици ще са направо микроскопични :biggrin: - сигурно ще ми трябват 4 броя отново :suprised:

Другото за което си мисля е новият модел български 15 инча да се примоля на Аудиомастера да им побае и да им докара резонанс на 19-20 херца, това да свири от 15 до 70 херца и нагоре произволен брой хубави широколентови, затапени с 4 професорски лентови високочестотни :biggrin:

На широколентовите ще им мисля някакви предни рупори и ОБ конфигурация... нискочестотните може да са в някоя хорна тип гардероб... пък ако пожелаят да свирят и по-високо, може и те да получат преден рупор...
Toshko

Мнениеот Радостин Атанасов » 04 Мар 2011, 02:49

Темата е заключена поради абсолютната техническа неграмотност и морална некоректност на потребителя с ник Toshko. Въпросният е изгонен от форума завинаги..
Great Sound
0899 867 140 ; 0879 857 140
http://greatsound.snimka.bg/
Радостин Атанасов
Audiomaster

Предишна

Назад към Аудионеслуки и абсурдализми