Дата и час: 16 Юни 2019, 05:23
Font Size

Що е то акустика

Архитектурна акустика и озвучаване на открити и закрити пространства

Re: Що е то акустика

Мнениеот kiko » 25 Юни 2013, 19:36

Именно за вас става въпрос,аз на това приятно място-случайно попаднах......Както вече всички са разбрали-опитвам се да се откъсна от тази "хи-фи болест"....ама щом тук се натресох,осъзнах че не е лесно да избягаш от себе си......И друго осъзнах-че това найстина е болест(което значи че съм на правилен път)....Относно вас,преди известно време бях на гости на един мой познат,и там случайно чух ваши ,както вие му казвате ОТ-двулентови -с лентов високочестотен,домакина каза че е български-били с фурнир светъл махагон-чакал ги човека, една година.. :eek: Защо ли...Но както и да е-найстина свирят много добре ВЪПРЕКИ лошата акустика в тях...Просто ,зависи какво ще им пуснеш....На другата вечер дикарах един Макинтош-е слаб е но толкова...Много добре свирят на ниски нива-и за тази цена която е дал просто ....Поздрави!
kiko

Мнениеот Радостин Атанасов » 26 Юни 2013, 00:46

E, радвам се, че са харесани тези ОТ. Друг човек също ги бе чул, чак почервеня от срам, че не ми се бе доверил досега, искаше да ги купи веднага...В резултат, след няколко часа пак търсеше инфо кои, как, защо и така нататък, т.е., колкото и да са хубави, явно някои не си знаят интереса.
Great Sound
0899 867 140 ; 0879 857 140
http://greatsound.snimka.bg/
Радостин Атанасов
Audiomaster

Мнениеот kiko » 27 Юни 2013, 19:07

Нека да се върнем на въпроса със смелостта....Имах предвид "бяла"държава-където такива кадри като вас,много бързо ги "засмукват".....Но дали вие ще сте удоволетворен-това е друго нещо(нямам предвид заплащането).....Струва ми се ,че трябва да прекръстите раздела в "психоакустика с разширен диапазон" :wink: ....Относно колоните Ви.... го споменавам-не да се възгордявате....найстина е факт,че са много добре стиковани....Естественно,че по-големите ,винаги свирят по-мащабно....но 12инча за дома е идеалната схема като обем.....Всъщност,крайно време е да правите и бързи серий,може и аз да се включа за нещо.....Естественно,ако все още имате нерви да останете в тази наша ,необяснима "селяния" :twisted:
kiko

Мнениеот kiko » 27 Юни 2013, 19:47

Всъщност не сте ли се замисляли,че противопоставяне и аудио-демагогия се насажда във всички наши форуми....Всички знаем кой са.....Всеки се изтъква със себе си....Всички се оприличават на "Болен Лидеров".......Всеки е ПО-ПО-НАЙ......А всъщност НЕИСКАМЕ да ОСЪЗНАЕМ-и най вече да признаем(поне пред себе си-не пред другите)....Че,някой много преди нас,изостаналите......е открил топлата вода в аудио-внушението.....Относно акустиката....Моята лична психоза е стигнала до извода....че,в глухо помещение няма богатсво на звукът......Надявам се всеки сам да сравнява-как е живото звучене....и съответнно да си наглася домашното......Спокойно,не се притеснявайте.....Живото никога....Ама никога няма да бъде във ващият дом.....колкото и пари да дадете.....Сега вече не сте ли щастливи :yahoo:
kiko

Предишна

Назад към Акустика